Volné pozice

Svůj životopis zašlete na lakoma@pentachemicals.eu.

MANAŽER/MANAŽERKA LOGISTIKY

Pracovní náplň:

  • Vedení oddělení logistiky a skladového hospodářství
  • Vedení efektivního systému skladového hospodářství
  • Plánování dopravy
  • Řízení výrobních plánů
  • Komunikace s obchodním oddělením

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti logistiky
  • Minimálně 3 roky v obdobné pracovní pozici podmínkou
  • Znalost práce na PC (MS Office, Excel znalost pokročilá)
  • Znalost AJ - komunikativní
  • Samostatnost, logické myšlení, analytické schopnosti
  • Schopnost vedení týmu
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • Zajímavou a pestrou pracovní činnost
  • Mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenkový paušál, odměny, dodatková dovolená)

Místo výkonu práce: Chrudim

PROVOZNÍ CHEMIK

  • Výroba chemikálií, jejich směsí a roztoků v poloprovozním měřítku
  • Čištění chemikálií destilací nebo krystalizací v poloprovozním měřítku

Požadujeme:

  • Vzdělání chemického směru podmínkou /SOU/SŠ/, praxe výhodou
  • Manuální zručnost a chuť pracovat
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Dobrý zdravotní stav