Volné pozice

Svůj životopis zašlete na lakoma@pentachemicals.eu.

SALES SPECIALIST

Pracovní náplň:

  • Prodej širokého portfolia speciálních chemikálií ve vybraných regionech ČR
  • Aktivní vyhledávání nových zákazníků a rozšiřování spolupráce se stávajícími zákazníky
  • Pravidelné návštěvy svěřených klientů a udržování přátelských vztahů
  • Prezentace produktů, vedení obchodních případů, příprava nabídek
  • Tvorba obchodního plánu, strategie a její naplňování

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v chemickém nebo přírodovědeckém oboru velkou výhodou
  • Zkušenosti na obdobné obchodní pozici podmínkou
  • Zaměření na výsledky, profesionální vystupování, spolehlivost, samostatnost
  • Silné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Strategické uvažování a analytické schopnosti
  • Obchodního ducha, proaktivní a pozitivní přístup
  • Pokročilá znalost MS Office – Excel/Word, Helios Orange/Inuvio výhodou
  • Pokročilá znalost AJ
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • Zajímavou a pestrou práci v zázemí stabilní české společnosti
  • Platové ohodnocení dle zkušeností, motivační bonusový systém
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Komplexní zaškolení na danou pozici (produktové portfolio, systém práce, informační systém)
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky, dovolená navíc, občasná práce z domova)
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce: Praha nebo Chrudim

PROVOZNÍ CHEMIK

  • Výroba chemikálií, jejich směsí a roztoků v poloprovozním měřítku
  • Čištění chemikálií destilací nebo krystalizací v poloprovozním měřítku

Požadujeme:

  • Vzdělání chemického směru podmínkou /SOU/SŠ/, praxe výhodou
  • Manuální zručnost a chuť pracovat
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • Zajímavou a pestrou pracovní činnost
  • Mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení
  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenkový paušál, odměny, dodatková dovolená)

Místo výkonu práce: Chrudim

LABORANT/KA - KONTROLA KVALITY

  • Provádění vstupní kontroly kvality nakupovaných surovin, mezioperační a výstupní kontroly kvality výrobků běžnými analytickými postupy /např. odměrná analýza/ i pomocí instrumentální analytické techniky /IČ, UV, GC, Raman…
  • Vedení záznamů provedených analytických stanovení
  • Pečování o svěřenou techniku, vedení záznamů u přístrojů

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti chemie /analytická chemie podmínkou
  • Znalost práce na PC /MS Office, Excel – znalost pokročilá
  • Analytické myšlení
  • Znalost AJ/střední úroveň