Volné pozice

Svůj životopis zašlete na lakoma@pentachemicals.eu.

Vedoucí nákupu

Pracovní náplň:

  • řízení operativního a strategického nákupu
  • zodpovědnost za průběh celkového nákupního procesu surovin a obalových materiálů
  • vystavování poptávek a objednávek, potvrzování faktur
  • evidence a sledování objednávek, aktualizace
  • monitoring skladových zásob
  • aktivní vyhledávání a rozšiřování portfolia dodavatelů
  • organizace výběrových řízení s dodavateli, vyjednávání cen a uzavíraní smluv
  • zajišťování dokumentace od dodavatelů
  • pravidelná komunikace s oddělením výroby a kvality
  • řízení 1-členného teamu

Ideální profil:

  • SŠ/VŠ v chemickém nebo přírodovědeckém oboru velkou výhodou
  • předchozí zkušenosti na pozici nákupčího podmínkou
  • velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
  • strategické uvažování a schopnost dotahovat věci do úspěšného konce
  • aktivní přístup, samostatnost
  • dobrá znalost AJ slovem i písmem, další jazyky vítány
  • MS Office - hlavně Excel a Word
  • řidičský průkaz B

Nabízíme:

  • zajímavou a pestrou pracovní činnost
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní dobu
  • zázemí stabilní české společnosti, telefon, notebook
  • atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů - stravenky, 23 dní dovolené a bonusový systém
  • možnost kariérního postupu

Místo výkonu práce: Praha

Provozní chemik

  • obsluha jednoduchých chemických aparatur a strojů
  • manipulační práce
  • výroba chemikálií, jejich směsí a roztoků v poloprovozním a provozním měřítku
  • čištění chemikálií destilací nebo krystalizací v poloprovozním a provozním měřítku

Požadujeme:

  • ukončené SO vzdělání výučním listem (výhodou je vzdělání chemického směru, profesní kvalifikace Chemik laborant (28-032-H) nebo Chemik pro obsluhu zařízení (28-033-H) dle zákona č. 179/2006 o ověřování uznávání výsledků dalšího vzdělávání)
  • manuální zručnost, chuť pracovat, spolehlivost, zodpovědnost a ochota učit se novým věcem
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • pestrou pracovní činnost
  • mzdové ohodnocení dle pracovního zařazení
  • zázemí stabilní české společnosti
  • zaškolení na pracovišti
  • pitný režim
  • atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů (stravenky, dodatková dovolená, bonusový systém dle pracovního zařazení)

Místo výkonu práce: Chrudim