Laboratorní diagnostika

Diagnostika vyráběná v laboratořích firmy slouží k základním vyšetřením v oborech klinické biochemie, hematologie, mikrobiologie a histochemie. Mezi nejprodávanější patří zkoumadla Giemsa-Romanowski, May-Grünwald a další.

Vlastní výrobkové řady

Pentanaly jsou firemní výrobky chráněné vlastní ochrannou známkou společnosti a patří k jejím významným produktovým řadám. Jedná se zejména o odměrné roztoky a pH pufry v mnoha prodejních modifikacích.

Dále jsme v laboratořích firmy Penta vyvinuli značkové produkty Penrost (mořicí roztok), Aquatitron (činidlo ke stanovení obsahu vody), NERO (neutralizační roztok) a řadu dalších.

Kyselina dusičná

Na výrobu vysoce čisté kyseliny dusičné se firma Penta specializuje od roku 2007. Nabízí ji v různých koncentracích, kvalitách a množstvích dle požadavků zákazníků a v baleních od 1 l až po kontejnery a cisterny. Společnost je navíc jednou z mála, kdo dokáže nabídnout i kyselinu dusičnou dýmavou v koncentraci 98 až 99,8 %.

Collodia

Vyráběná Collodia odpovídají požadavkům USP a ÖAB. Pro zdravotnické aplikace jsou k dispozici balení 1 a 2,5 l, v nabídce nechybí ani balení ve větších objemech do 200 l.